Bydgosta
Home » O firmie
O firmie

BYDGOSTA Spółka z o.o. istnieje od 1991 roku, kontynuując tradycje Młodzieżowej Spółdzielni Pracy BYDGOSTA działającej na rynku robót budowlanych od 1986 roku.

Specjalizujemy się w wykonywaniu robót ogólnobudowlanych wraz ze wszystkimi branżami. Zajmujemy się także projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Z niewielkiej firmy, na przestrzeni lat, udało nam się stworzyć przedsiębiorstwo budowlano-montażowe zdolne do realizacji zadań inwestycyjnych o najwyższym stopniu trudności. Zatrudniamy specjalistów o wysokich kwalifikacjach oraz dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem technicznym pozwalającym na realizację inwestycji i remontów o bardzo dobrym standardzie wykonania. Potencjał spółki umożliwia nam realizację wielu projektów równocześnie.
Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach procesu budowlanego.

Z całej gamy naszych możliwości realizacji zadań, szczególnie oferujemy:
  • generalne wykonawstwo budynków użyteczności publicznej, budownictwa komercyjnego, przemysłowego, mieszkaniowego oraz obiektów sportowych,
  • budowę hal przemysłowych,
  • modernizację i remonty szpitali i obiektów sportowych,
  • termomodernizację budynków mieszkaniowych i biurowych,
  • wykonywanie robót instalacyjnych co, wod-kan., klimatyzacji, wentylacji,
  • remonty kominów stalowych i żelbetowych.

BYDGOSTA posiada dobrze zorganizowany system kooperacji z podwykonawcami branżowymi a także z dostawcami materiałów i sprzętu specjalistycznego.

Dzięki dobrej organizacji pracy i dobrze wyszkolonym pracownikom, wykonujemy prace po cenach konkurencyjnych przy zachowaniu wysokiej jakości i krótkich terminów realizacji.

Potencjał produkcyjny i doświadczenie jakim dysponujemy oraz współpraca z projektantami pozwala nam wykonywać odpowiedzialne zadania inwestycyjne wszystkich branż począwszy od założeń ekonomiczno-technicznych, przez projekt, pozwolenie na budowę, wykonawstwo, do rozruchu technologicznego.

Zapraszamy do współpracy.


do góry
Realizacja: